1. Юридичне бюро «КРЕДО»
  2. Послуги
  3. Ліцензування торгівлі тютюновими та алкогольними виробами в Україні
logo.png
Ліцензування торгівлі алкогольними та тютюновими виробами в Україні
ЗАПИТУЮТЬ: На який максимальний строк видаються ліцензії на торгівлю алкоголем та тютюном?

Торгівля тютюновими та алкогольними виробами в Україні

Виробництво продуктів з тютюну та алкоголю є сферою інтересу як всесвітньовідомих корпорацій так і порівняно невеликих національних компаній. Оптова торгівля цими виробами останнім часом здебільшого відноситься до діяльності виробників, або компаній з ними пов'язаних. Однак між оптовим продавцем та кінцевим споживачем є роздрібний продавець. Роздрібна торгівля тютюном та алкоголем в Україні є одним із найпоширеніших видів торгівлі. Україна має найбільший в Європі ринок збуту зазначених виробів і його обсяг продовжує зростати незважаючи на всі кризові явища в нашій державі.

Роздрібна торгівля як вид діяльності загалом – це продаж товарів безпосередньо кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання. Роздрібна торгівля алкогольними та тютюновими виробами здійснюється виключно в місцях обладнаними електронними касовими апаратами.

Отримання ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами в Києві

Особливістю ліцензування роздрібної торгівлі тютюновими виробами належить виділити те, що об'єктом ліцензування є не тільки вид господарської діяльності, а й місце його здійснення. Ліцензуванню підлягає кожне окреме місце здійснення господарської діяльності.

Мінімальний розмір торгової площі для цього виду торгівлі не встановлено.

Збір до місцевого бюджету за цю ліцензію дорівнює 2 000 гривень.

Отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями в Києві

У випадку з роздрібним продажем алкогольних напоїв також об’єктом ліцензування є не тільки вид господарської діяльності, а й місце його здійснення.

Починаючи з 01.07.2015 року ліцензуванню підлягає й роздрібна торгівля пивом, для цього необхідно отримувати ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, оскільки Податковий кодекс України прирівнює пиво до алкогольних напоїв.

При цьому державна фіскальна служба України в роз'ясненні від 11.03.2015 року приходить до висновку, що якщо у суб'єкта господарювання є ліцензія на продаж алкогольних напоїв, то окрема ліцензія на роздрібну торгівлю пивом не потрібна.

За отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями справляється плата в розмірі 8000 гривень на кожний окремий касовий апарат.

Заборонено здійснювати торгівлю: на території навчальних закладів, закладів охорони здоров'я, в закритих спортивних спорудах, з рук, з торгових автоматів.

Мінімальний розмір торгової площі для цього виду торгівлі – 20 кв.м.

Ми виконаємо для Вас весь спектр робіт необхідний для отримання ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами, що включає:

  • надання усних консультацій з питань отримання ліцензії;
  • формування пакету документів, необхідного для отримання ліцензії;
  • подача документів до органів ДФСУ;
  • отримання відповідної ліцензії.

Для попередньої консультації Вам необхідно надати:

  • копію виписки з ЄДР або свідоцтва про державну реєстрацію;
  • копію договору оренди приміщення;
  • відомості про електронний контрольно-касовий апарат (модель, модифікація, версія програмного забезпечення тощо).
З приводу детальної інформації щодо строків та вартості послуг звертайтесь до наших фахівців:
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДПОВІДАЄМО: Ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами видаються терміном на один рік. Ліцензії підлягають обов'язковій реєстрації в органі доходів і зборів, а у сільській місцевості - і в органах місцевого самоврядування за місцем торгівлі суб'єкта господарювання.
реєстрації суб'єктів господарювання дозволи(декларації) «ПОЖЕЖНИКІВ» (ДСНС) надання юридичних адрес та їх поштове обслуговування дозволи санітарно-епідеміологічної служби
Юридичне бюро «КРЕДО»
Адреса: вул. Леоніда Первомайського, 9 , 01133 , Київ, Україна
Тел:( 38 0) 44 3832312 / Тел:( 38 0) 67 4995617 / Тел:( 38 0) 63 4062474 / Тел:( 38 0) 50 3571666
Всі права захищено. При повному або частковому відтворенні матеріалів викладених на даному сайті, посилання на джерело обов’язкове.
2010-2015.