1. Юридичне бюро «КРЕДО»
  2. Послуги
  3. Ліцензія на право здійснення будівельної діяльності
logo.png
Ліцензія на право здійснення будівельної діяльності, створення об'єктів архітектури
ЗАПИТУЮТЬ: Чи надає будівельна ліцензія право здійснювати діяльність з проектування?

Будівельна ліцензія

Будівельна ліцензія або правильніше Ліцензія на право здійснення будівельної діяльності (діяльності пов’язаної зі створенням об’єктів архітектури) – це документ, який надає право на зайняття одним з найприбутковіших видів бізнесу, однак його отримання пов’язане з великими бюрократичними труднощами.

Фактично будівельна ліцензія являє собою дозвільний документ державного зразка, який засвідчує право суб’єкта господарської діяльності на здійснення будівельної діяльності протягом визначеного строку у разі виконання ліцензійних умов.

Ліцензування будівельної діяльності

Ліцензія надає право здійснювати роботи пов’язані з будівництвом об’єктів III – IV категорії складності (клас наслідки CC2) та V категорії складності (клас наслідки CC3). Характеристики наслідків клас СС2 та клас СС3 передбачені Національним стандартом України «Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва». Інші категорії складності ліцензуванню не підлягають, і виконуються без ліцензії.

Будівельна діяльність може здійснюватись не тільки самим підприємством, а ще й його відокремленими підрозділами. Кожний відокремлений структурний підрозділ, який має намір провадити будівельну діяльність на підставі виданої суб'єкту будівельної діяльності ліцензії, орган ліцензування видає засвідчену копію зазначеної ліцензії та додатка до неї.

Саме копія ліцензії, засвідчена органом ліцензування, є документом, який підтверджує право відокремленого структурного підрозділу суб'єкта будівельної діяльності провадити будівельну діяльність.

За загальним правилом строк дії ліцензії становить п'ять років, а для суб'єктів будівельної діяльності, які отримують її вперше, – три роки.

Отримання ліцензії на будівельну діяльність

Юридичне бюро «КРЕДО» надає повний спектр послуг, що пов’язаний з отриманням Ліцензія на право здійснення будівельної діяльності (діяльності пов’язаної зі створенням об’єктів архітектури), який включає в себе:

  • надання усних консультацій з питань отримання ліцензії;
  • формування пакету документів, необхідного для отримання ліцензії;
  • подача документів до Державної архітектурно-будівельної інспекції України;
  • отримання відповідної ліцензії.

Додатково, при необхідності, ми допоможемо Вам:

  • отримати дозвіл на небезпечні роботи (охорона праці);
  • провести навчання фахівців підприємства згідно нормативно - правових актів з охорони праці.
З приводу детальної інформації щодо строків та вартості послуг звертайтесь до наших фахівців:
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДПОВІДАЄМО: Ні, будівельна ліцензія не дає права здійснювати діяльність з проектування. Ліцензування проектних робіт було скасовано постановою Кабінету міністрів України від 27.02.2012 року №148. Натомість була впроваджена процедура атестації інженерів-проектувальників.
Ліквідація підприємств та ФОП дозволи(декларації) «ПОЖЕЖНИКІВ» (ДСНС) отримання дозволу на використання праці іноземців на роботодавця, який запрошує на роботу іноземного працівника Дозвіл на небезпечні роботи (охорона праці)
Юридичне бюро «КРЕДО»
Адреса: вул. Леоніда Первомайського, 9 , 01133 , Київ, Україна
Тел:( 38 0) 44 3832312 / Тел:( 38 0) 67 4995617 / Тел:( 38 0) 63 4062474 / Тел:( 38 0) 50 3571666
Всі права захищено. При повному або частковому відтворенні матеріалів викладених на даному сайті, посилання на джерело обов’язкове.
2010-2015.