1. Юридичне бюро «КРЕДО»
  2. Оплата юридичних послуг
logo.png
оплата юридичних послуг
ЗАПИТУЮТЬ: Чому на вашому веб-сайті відсутні ціни за надання конкретних послуг?

Вартість послуг та порядок їх оплати є істотною умовою будь-якої угоди. Правовідносини в сфері надання юридичних послуг не є виключенням. Отже, докладніше з цього приводу.

Вартість послуг ми формуємо враховуючи декілька факторів:

  • складність справи та її перспективи на успіх в майбутньому;
  • порядок реалізації тактичних дій та їх загальна кількість у відповідній стратегії;
  • час, необхідний для реалізації кожної конкретної тактичної дії;
  • ризики, які з'являються в ході досягнення основної мети;
  • кількість послуг (при замовлені декількох послуг надаємо знижку).

Враховуючи викладені фактори та окремі побажання конкретного Клієнта нами застосовується один з таких підходів до визначення вартості послуг та порядку їх оплати.

Варіант № 1
Фіксована плата за конкретну послугу.
Такий підхід до формування вартості послуг застосовується при наданні типових послуг, вчиненні конкретної дії чи отриманні певного документу. За загальним правилом ціна на такі послуги не може сильно відрізнятись від загальноприйнятої для ринку юридичних послуг.
При застосуванні даного підходу Клієнт сплачує передплату в розмірі 70% вартості послуги до моменту початку надання послуги, решту 30% Клієнт сплачує після завершення надання послуги.

Варіант № 2
Погодинна оплата.
Вартість години роботи нашого фахівця визначає складність справи та його кваліфікація. У цьому випадку, юрист отримує справедливу оплату за кожну хвилину свого часу, а Клієнт не переплачує. Клієнт оплачує час, витрачений на зустрічі юриста з ним, вивчення документів по справі, підготовку до справи, ознайомлення з процесом, участь у судових засідання тощо.
При застосуванні даного підходу Клієнт сплачує вартість витраченого часу на конкретну дію по факту її закінчення на підставі звіту про використаний час та відповідного рахунку на оплату послуг.

Варіант № 3
«Гонорар успіху»
Гонорар успіху - це домовленість відповідно до якої, Клієнт сплачує обумовлену грошову суму, в разі винесення позитивного рішення по справі, понад ту, яку Клієнт вже сплатив в рахунок надання послуг за договором. Важливою умовою при застосуванні даного підходу є те, що вартість послуги, яка оплачується до моменту отримання позитивного рішення по справі, є на порядок нижчою ніж при застосуванні «Фіксованої плати», а якщо з якоїсь причини Клієнт не отримує позитивного рішення по справі його витрати максимально мінімізуються.

Варіант № 4
Абонентське юридичне обслуговування
Абонентське юридичне обслуговування - це комплексний супровід діяльності Клієнта з усіх правових питань, що виникають в процесі здійснення ним господарської діяльності. Особливістю даного підходу є те, що Клієнт сплачує щомісячну плату за надані послуги не залежно від кількості витраченого нами часу. Договір про Абонентське юридичне обслуговування укладається на строк неменше 1 року. Такий підхід дозволяє Клієнту прозоро спланувати бюджет на правову допомогу.

Сподіваємось, що в майбутньому Ви також долучитесь до кола наших клієнтів.
З повагою, колектив Юридичного бюро «КРЕДО».

ВІДПОВІДАЄМО: Остаточна вартість надання конкретної послуги формується після детального ознайомлення з усіма обставинами справи. Тому, зазначення вартості послуги на веб-сайті, дезорієнтує потенційних клієнтів. Базова вартість наших послуг може бути визначена в телефонному режимі.
Юридичне бюро «КРЕДО»
Адреса: вул. Леоніда Первомайського, 9 , 01133 , Київ, Україна
Тел:( 38 0) 44 3832312 / Тел:( 38 0) 67 4995617 / Тел:( 38 0) 63 4062474 / Тел:( 38 0) 50 3571666
Всі права захищено. При повному або частковому відтворенні матеріалів викладених на даному сайті, посилання на джерело обов’язкове.
2010-2015.