1. Юридичне бюро «КРЕДО»
 2. Послуги
 3. Реєстрація фінансової установи
logo.png
Реєстрація фінансової установи
ЗАПИТУЮТЬ: Чи можливо сформувати статутний капітал фінансової установи за рахунок майна?

Фінансові установи в Україні

Реєстрація фінансової установи (далі – ФУ) може розглядатись і як окрема дія, і як один з етапів на шляху реалізації більш масштабних проектів (наприклад: створення страхової компанії). Так чи інакше, якщо Вас цікавить робота на результат та проведення реєстраційних дій в найкоротші терміни, слід звернутись до досвідчених спеціалістів, які можуть запропонувати Вам широкий спектр підходів та способів вирішення поставленої задачі.
Фахівці юридичного бюро «КРЕДО» мають практичний досвід правового супроводу діяльності небанківських фінансових установ, які надають послуги з кредитування, факторингу, страхування та інші фінансові послуги.

Для реєстрації фінансових установ

Ми виконаємо для Вас весь спектр робіт необхідний для створення ФУ. Остаточний перелік робіт може змінюватись та доповнюватись в залежності від конкретних обставин справи, однак, за загальним правилом, фахівці юридичного бюро «КРЕДО» виконують роботи щодо:

 • проведення державної реєстрації юридичної особи необхідної організаційно-правової форми;
 • набуття юридичною особою статусу фінансової компанії шляхом включення інформації про неї до Державного реєстру фінансових установ Нацкомфінпослуг;
 • отримання Свідоцтва про реєстрацію;
 • розробки внутрішньої документації (внутрішні правила та положення, договори з клієнтами, угоди про нерозголошення конфіденційної інформації тощо);
 • взяття на облік як суб’єкта первинного фінансового моніторингу в Державній службі фінансового моніторингу.

Реєстрація може бути доповнена наступними послугами

Виконання окремих робіт може бути актуальним як логічне продовження процедури реєстрації, а може бути кроком для отримання додаткових можливостей вже працюючої компанії. При необхідності, ми додатково допоможемо Вам з наступних питань:

 • реєстрація відокремленого підрозділу;
 • отримання необхідних документів дозвільного характеру (ліцензії) для здійснення фінансової діяльності.

Отримання попередньої консультації щодо реєстрації фінансової установи

Наші фахівці нададуть Вам відповіді на загальні питання з приводу вчинення реєстраційних дій. Для того щоб попередня консультація була найбільш інформативною, предметною та конкретною, Вам необхідно надати загальну інформацію щодо:

 • мети реєстрації ФУ;
 • наявності матеріально-технічної бази та відповідних кадрів;
 • наявності достатньої кількості грошових коштів для формування статутного капіталу;
 • бажані граничні строки завершення процедури.
З приводу детальної інформації щодо строків та вартості послуг звертайтесь до наших фахівців:
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДПОВІДАЄМО: Статутний капітал фінансової установи формується за рахунок грошових коштів або специфічних цінних паперів. Якщо Ви не маєте можливості сформувати статутний капітал належним чином, ми допоможемо Вам знайти дружню фінансову установу, яка допоможе вирішити це питання.
Юридичне бюро «КРЕДО»
Адреса: вул. Леоніда Первомайського, 9 , 01133 , Київ, Україна
Тел:( 38 0) 44 3832312 / Тел:( 38 0) 67 4995617 / Тел:( 38 0) 63 4062474 / Тел:( 38 0) 50 3571666
Всі права захищено. При повному або частковому відтворенні матеріалів викладених на даному сайті, посилання на джерело обов’язкове.
2010-2015.