1. Юридичне бюро «КРЕДО»
  2. Наша команда
logo.png
team

На цій сторінці ми хочемо розповісти Вам про себе. З кого складається колектив Юридичного бюро «КРЕДО», чого ми прагнемо, заради чого працюємо. Дуже важливим в нашій професії є фактор взаєморозуміння у зв’язку «юрист – клієнт», його можливо порівняти хіба що з взаєморозумінням у зв’язку «лікар – пацієнт». І якщо про клятву Гіппократа більшість людей принаймні чула, то чим керується юрист в своїй роботі – залишається тільки здогадуватись.

Вітчизняні юристи – люди цікавої професії. Їх діяльність – це повсякденне застосування норм законодавства на практиці таким способом, яким це зручно клієнту, або взагалі можливо в умовах млявої розбудови правової держави на теренах України, і все заради поставленої клієнтом мети.

Необхідне співвідношення теорії і практики в формуванні професійного юриста, фахівця своєї справи, – тема складна та дискусійна. Єдина думка з цього приводу відсутня навіть серед самих юристів. Скільки людей – стільки думок.

Хто здатний більш ефективно допомогти Вам у ведені власного бізнесу та у вирішені нагальних питань різної складності? Теоретик, який знає «як має бути» або практик, який знає «як є насправді»? Вирішуйте самі.

Юридичне бюро «КРЕДО» об’єднало молодих, амбіційних юристів-практиків. Основу трудового колективу нашого бюро складають фахівці за відповідними напрямками (спеціалізацію). Закріпивши теоретичні знання практикою їх застосування, кожен з нас усвідомив потребу професійного росту та відкриття нових горизонтів. Було прийняте рішення про об’єднання зусиль та створення юридичного бюро.

10 лютого 2010 року, було зареєстровано Товариство з обмеженою відповідальністю «Юридичне бюро «КРЕДО». Так розпочався наш непростий шлях в буремних водах вітчизняної юриспруденції. З того часу багато чого змінилось, ми виросли як фахівці, знайшли своє місце на ринку юридичних послуг, визначились зі своєю спеціалізацією, отримали досвід спілкування з широким колом різноманітних клієнтів, зрозуміли на що здатні, а які вершини для нас поки недоступні.

Були труднощі, були перемоги, були поразки, було багато цікавої і різноманітної роботи, яка дозволила нам отримати безцінний досвід та загартувати характер. Ми навчились приймати важливі рішення прораховуючи ситуацію на багато ходів вперед і зводити вплив емоцій до мінімуму. Зрозуміли, що при пошуку шляхів вирішенні складних завдань дуже важливим є нестандартний та творчий підхід.

Склад нашого колективу періодично доповнюється та змінюється, але незмінним залишається його основа (кістяк) та принципи, на яких ґрунтується наша діяльність.

sheme_t_1

Звичайно, як будь-який трудовий колектив, ми прагнемо отримати достойну оплату своїх послуг. Однак, гроші клієнта ніколи не були для нас єдиною метою діяльності. Ми активно беремо участь в благодійних проектах, в окремих випадках наш колектив відмовляється від гонорару за виконану роботу. Гонорар – вагомий аргумент для роботи, але не єдиний. Виконуючи свою роботу, ми намагаємось допомогти нашим клієнтам, позбавити їх зайвих проблем з найменшими втратами. Саме завдяки такому підходу, за порівняно невеликий час існування Юридичного бюро «КРЕДО», коло наших клієнтів стало досить широким і постійно збільшується. Всі, хто звернувся до нас по допомогу, залишився задоволений співпрацею нами. Логотипи деяких наших клієнтів Ви можете побачити нижче.

sheme_t_02

Сподіваємось, що в майбутньому Ви також долучитесь до кола наших клієнтів.
З повагою, колектив Юридичного бюро «КРЕДО».

Юридичне бюро «КРЕДО»
Адреса: вул. Леоніда Первомайського, 9 , 01133 , Київ, Україна
Тел:( 38 0) 44 3832312 / Тел:( 38 0) 67 4995617 / Тел:( 38 0) 63 4062474 / Тел:( 38 0) 50 3571666
Всі права захищено. При повному або частковому відтворенні матеріалів викладених на даному сайті, посилання на джерело обов’язкове.
2010-2015.