1. Юридичне бюро «КРЕДО»
  2. Послуги
  3. Ліцензій на право здійснення туроператорської діяльності
logo.png
Ліцензій на право здійснення туроператорської діяльності
ЗАПИТУЮТЬ: Чи необхідно турагенству отримувати ліцензію на туроператорську діяльність?

В останні роки розвиток туристичної галузі відзначається позитивною та стійкою динамікою. Більшість операторів цього ринку прагнуть надати українському туристичному продукту європейський імідж. Держава намагається слідувати цьому ж напрямку, тому намагається забезпечити комплексний підхід до розвитку туризму та стандартизувати вимоги до суб’єктів, що мають намір здійснювати даний вид господарської діяльності.

Особливістю даного виду господарської діяльності є те, що туроператорська діяльність є виключним видом господарської діяльності, тобто суб'єкт господарської діяльності, що отримав ліцензію туроператора не може займатись іншими видами господарської діяльності.

Будь – ласка зверніть увагу на те, що відповідно вимог Закону України «Про туризм», з метою забезпечення громадян, які є споживачами туристичного продукту (купують тури у підприємств, які надають туристичні послуги), продавці туристичних послуг зобов'язані здійснити фінансове забезпечення своєї цивільної відповідальності шляхом отримання банківської гарантії.

Ми виконаємо для Вас весь спектр робіт необхідний для отримання ліцензій на право здійснення туроператорської діяльності, що включає:

  • надання усних консультацій з питань отримання ліцензії;
  • формування пакету документів, необхідного для отримання ліцензії;
  • подача документів до органів Міністерства інфраструктури України;
  • отримання відповідної ліцензії.

Додатково, при необхідності, ми допоможемо Вам:

З приводу детальної інформації щодо строків та вартості послуг звертайтесь до наших фахівців:
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДПОВІДАЄМО: Діяльність туристичних агенств не підлягає ліцензуванню починаючи з 2010 року. Тобто, якщо Ваша діяльність буде полягати лише у продажу турів, сформованих туроператором, Вам нема необхідності отримувати будь-які ліцензії чи інші документи дозвільного характеру.
Юридичне бюро «КРЕДО»
Адреса: вул. Леоніда Первомайського, 9 , 01133 , Київ, Україна
Тел:( 38 0) 44 3832312 / Тел:( 38 0) 67 4995617 / Тел:( 38 0) 63 4062474 / Тел:( 38 0) 50 3571666
Всі права захищено. При повному або частковому відтворенні матеріалів викладених на даному сайті, посилання на джерело обов’язкове.
2010-2015.