1. Юридичне бюро «КРЕДО»
  2. Послуги
  3. Зміна відомостей в установчих документах та ЄДР
logo.png
Зміна відомостей в установчих документах та ЄДР
ЗАПИТУЮТЬ: Чим мені загрожує не здійснення реєстрації змін в установчих документах мого товариства?

Зміна відомостей в установчих документах та ЄДР, як наслідок, пов'язана з певними подіями. Пропонуємо Вашій увазі загальну інформацію з приводу зміни відомостей в установчих документах та ЄДР.

Будь-яке діюче підприємство зіштовхується з необхідністю здійснення державної реєстрації змін, що відбуваються у нього в процесі здійснення господарської діяльності. Вказані зміни стосуються або установчих документів товариства, або відомостей в Єдиному державному реєстрі підприємств, установ та організацій (ЄДР). Невчасно зареєстровані зміну можуть створити велику кількість негативних наслідків (визнання угод недійсними, корпоративні спори та інше), це особливо стосується акціонерних товариств.

Якщо спробувати класифікувати всі можливі зміни, які підлягають реєстрації, отримаємо наступне:

зміни до відомостей ЄДР (схема)

Також існує процедура щорічного підтвердження господарським товариством відомостей, які містяться в ЄДР. Таке підтвердження відбувається шляхом подання державному реєстратору відповідної реєстраційної форми (Форма №6). Процедура підтвердження відомостей значно простіша ніж процедура реорганізації, проте, ми можемо допомогти Вам подати відповідну Форму №6 швидко та без черг.

Реєстрація будь-яких з вище перелічених видів змін має свою специфіку щодо процедури, строків проведення державної реєстрації змін та набуття ними законної сили. Реєстрація деяких змін не потребує надзвичайної кваліфікації виконавця, інші ж навпаки вимагають серйозної уваги та досвіду. Однак, якщо Ви зацікавлені в отриманні необхідного результату в найкоротший термін, рекомендуємо звертатись до досвідчених фахівців Юридичного бюро «КРЕДО».

Для попередньої консультації Вам необхідно надати загальну інформацію щодо:

  • організаційно-правової форми суб'єкта господарювання;
  • фактичних обставин і переліку змін, які необхідно зареєструвати.
З приводу детальної інформації щодо строків та вартості послуг звертайтесь до наших фахівців:
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДПОВІДАЄМО: Зміни до установчих документів набирають законної сили з моменту проведення їх державної реєстрації. Тому, без державної реєстрації вищезгадані зміни будуть недійсними. Для акціонерних товариств реєстрації змін ускладнюються наявністю додаткового регулятора.
Юридичне бюро «КРЕДО»
Адреса: вул. Леоніда Первомайського, 9 , 01133 , Київ, Україна
Тел:( 38 0) 44 3832312 / Тел:( 38 0) 67 4995617 / Тел:( 38 0) 63 4062474 / Тел:( 38 0) 50 3571666
Всі права захищено. При повному або частковому відтворенні матеріалів викладених на даному сайті, посилання на джерело обов’язкове.
2010-2015.